Přírodní produkty Lifestyles
nezávislý distributor - P. Vaňkát - Nýrsko a Klatovy


mobil: (+420) 608 706 887
e-mail: vankat@seznam.cz


INTRA - bylinné tónikum

Úvod
Kontakt
Objednávka


PRODUKTY:
Intra
Nutria


Dod. podmínky
Ceny a slevy


Doporučujeme

 

D eset let trvalo vědeckému týmu pod vedením předních odborníků zkoumání a zpracování poznatků o léčivých účincích rostlin na lidský organizmus. Tento tým prozkoumal řadu starých herbářů i vědecké práce moderního věku. Výsledkem je produkt, známý pod názvem INTRA, který si získal důvěru uživatelů již v mnoha zemích.

I NTRA obsahuje výtažky z 23 druhů rostlin vybraných tak, aby jejich příznivé účinky mohly zasáhnout všechny oblasti lidského organizmu. Její užívání je snadné a možné téměř pro všechny bez ohledu na věk, nebo zdravotní problémy. Intra je oblíbena po celém světě a v současné době ji firma Lifestyles nabízí asi ve čtyřiceti zemích světa.

P ůsobení INTRY je komplexní – pomáhá regenerovat tělo a zbavovat ho toxických látek, působí při posilování imunitního systému, obsahuje látky, které dodávají tělu energii a látky potřebné k řešení zdravotních problémů. Díky vyváženému složení je INTRA vhodným doplňkem stravy pro zdravé (jako prevence) i nemocné, a lze ji bez obav užívat i během klasické léčby spolu s léky a přípravky naordinovanými vaším lékařem.

Více na dalších stránkách…

Intra - obrázek

 

 

 

PROHLÁŠENÍ:

Informace zde uvedené nejsou vydané firmou Lifestyles, ale shrnutím poznatků autora a dalších distributorů o produktech f. Lifestyles..

Lifestyles®, Lifestyles U.S.A.®, Lifestyles CANADA®, and Lifestyles EURO® are registered trademarks.
Lifecycles™, Nutria™, Harper®, Envirolife® and Intra™ are trademarks of The Lifestyles Corporation
© 2003 Samuel Kaleta. All rights reserved.