Přírodní produkty Lifestyles
nezávislý distributor - P. Vaňkát - Nýrsko a Klatovy


mobil: (+420) 608 706 887
e-mail: vankat@seznam.cz


NUTRIA - výtažky z ovoce a zeleniny

Úvod
Kontakt
Objednávka


PRODUKTY:
Intra
Nutria


Dod. podmínky
Ceny a slevy


Doporučujeme

 

Kapsle Nutria jsou směsí jedinečné kombinace přírodních extraktů dvaceti druhů vysoce jakostních plodů ekologicky čistého ovoce a zeleniny. Poskytuje jejich kompletní živiny (minerály, stopové prvky a vitamíny). Nutria také obsahuje vyvážené množství antioxidantů a fytoživin nacházející se v čerstvém ovoci a zelenině. Ve dvou kapslích je množství fytoživin odpovídající 2 porcím čerstvých rajčat a 1 porci čerstvé brokolice, navíc s doplňkem přírodního selenu.

Nutria obsahuje výtažky z brokolice, rajčat, višní, švestek, pomerančů, malin, granátových jablek, manga, ananasu, fíků, grepů, špenátu, česneku, květáku, hlávkového zelí, cibule, řepy, karotky, hroznového vína, zeleného čaje. Dále obsahuje SelenoExcell*Selenium, Lykopén, Sulforaphan, Beta Karotén, Vitamín C, Vitamín E, Zinek, Chrom, Molybdén, Folic Acid.
Nutria neobsahuje žádné konzervační látky, sladidla, barviva, škrob, pšenici, kvasinky a mléčné produkty.

Výzkumy vědců ukázaly, že přírodní složky lykopén a sulforaphan mají schopnost chránit buňky lidského těla a jsou i účinnou látkou pro prevenci rakoviny a léčení zhoubných nádorů prsu, prostaty, plic a kůže. Lifestyles proto přináší na evropský trh doplněk stravy NUTRIA.

Nutria pomáhá játrům zbavovat se toxinů snadněji a účinneji. Navíc produkt Nutria obsahuje přírodní selén a přírodní vitamíny E a C, beta- karotén, zinek, selen, molybden, vápník, chrom, folic acid s antioxidačními a detoxikačními účinky. Vše je koncentrováno z 20 druhů ekologicky čerstvého ovoce a zeleniny v kapslích. Jedna kapsle nabízí poměrnou dávku výživných látek rovnající se porci ovoce a zeleniny nebo 340 gramům lososího stejku. Nutria je vaše denní porce vysoce účinných antioxidantů.

Cena denní dávky je cca. 15 - 25 Kč. Pokud by jste chtěli přijmout podobné množství v podobě čerstvé zeleniny, zaplatili by jste desetinásobek. Provázelo by vás však nadýmání a společně se zeleninou konzumujete nebezpečné dusitany, dusičnany, chemikálie a toxické látky.

Více na dalších stránkách…

Nutria - složení

Nutria - obrázek

 

 

 

PROHLÁŠENÍ:

Informace zde uvedené nejsou vydané firmou Lifestyles, ale shrnutím poznatků autora a dalších distributorů o produktech f. Lifestyles..

Lifestyles®, Lifestyles U.S.A.®, Lifestyles CANADA®, and Lifestyles EURO® are registered trademarks.
Lifecycles™, Nutria™, Harper®, Envirolife® and Intra™ are trademarks of The Lifestyles Corporation
© 2003 Samuel Kaleta. All rights reserved.